АНКАРА (QHA) -

На даному етапі розслідування вчорашнього ізмірського теракту, в результаті якого загинуло двоє людей, було затримано 18 підозрюваних.

Про це повідомив міністр юстиції Туреччини Бекір Боздаг, відзвітувавши про хід розслідування проваленого терористичного нападу:

— Встановлено особи виконавців теракту. Але на даний час ми не можемо оприлюднити цю інформацію. Судді, прокурори і співробітники судових органів продовжать свою роботу. Ті, хто намагається налякати нас, витрачають час даремно. Ніхто не боїться терористів, наголосив Бекір Боздаг.

Міністр також зазначив, що відразу після вибуху замінованого автомобіля один з пізніше ліквідованих терористів відкрив вогонь по будівлі суду, в той час як другий мав увірватися в будівлю з гранатами.

Як повідомляло QHA, 5 грудня приблизно о 16:00 за місцевим часом перед будівлею суду в Ізмірі був підірваний припаркований автомобіль, начинений вибухівкою, після чого між співробітниками правоохоронних органів і двома терористами зав'язалася перестрілка. В результаті загинули один поліцейський і один співробітник суду, семеро осіб були поранені.

ФОТО: інтернет

QHA