БРЮССЕЛЬ (QHA) -

Європейська комісія виділить Україні 24 мільйони євро у якості гуманітарної допомоги постраждалим від конфлікту на Донбасі. Відповідне рішення ухвалили в рамках засідання Єврокомісії у Брюсселі.

Комісар з гуманітарної допомоги і кризового менеджменту Христос Стіліанідес заявив, що чотири роки конфлікту на сході України призвели до «величезного напруження для цивільного населення».

— Не можна не помітити, що на порозі Європейського союзу стоїть гуманітарна криза. Наша нова допомога допоможе забезпечити необхідне харчування, охорону здоров'я та освіту для дітей, — сказав він.

Фінансування Єврокомісії дозволить вирішити потреби найуразливіших груп населення на Донбасі, у тому числі на непідконтрольних уряду територіях.

Нагадаємо, на Донбас через контрольно-пропускний пункт «Новотроїцьке» прибуло 8 вантажних автомобілів з гуманітарною допомогою від благодійної організації «Людина у біді» і 28 вантажівок від Міжнародного Комітету Червоного Хреста. Вантажівки привезли будівельні матеріали і техніку для водопостачання.

Джерело: УНІАН

QHA