КИЇВ (QHA) -

13 листопада Європейська комісія почала обговорення теми боротьби з фейковими новинами.

Крім того, була створена «експертна група високого рівня», до якої повинні увійти вчені, онлайн-платформи, ЗМІ та громадські організації, повідомляє прес-служба Єврокомісії.

— Ми живемо в еру, коли потік інформації та дезінформації став майже непереборним. Тому ми повинні дати нашим громадянам засоби відрізняти фейкові новини, збільшити довіру онлайн і впорядковувати інформацію, яку вони отримують, заявив віце-прем'єр Єврокомісії Франс Тіммерманс.

У свою чергу єврокомісар з питань єдиного цифрового ринку Андрус Ансіп додав, що Єврокомісія «повинна знайти збалансований підхід між свободою слова, плюралізмом ЗМІ і правом громадян на доступ до різнобічної та надійної інформації».

Раніше QHA повідомляло, що Єврокомісія презентувала ряд оперативних і практичних заходів для захисту громадян ЄС від терористичних нападів з використанням автомобілів та інших «низькотехнологічних» ресурсів. Ці заходи мають усунути вразливі місця, які були виявлені під час минулих терактів. Вони повинні захистити суспільний простір і позбавити терористів можливості діяти.

Джерело: DW

QHA