КИЇВ (QHA) -

Україна виконала угоду про асоціацію з ЄС менше, ніж наполовину. Про це 23 лютого повідомила віце-прем'єр-міністр у справах європейської інтеграції Іванна Климпуш-Цинцадзе, передає кореспондент QHA.

— Якщо говорити мовою дуже умовної статистики, то за минулий рік Верховна Рада виконала свої євроінтеграційні зобов'язання на 30%, уряд на 42% та інші центральні органи виконавчої влади на 50%. Це означає, що загалом Україна з виконання угоди про асоціацію просунулася на 41%.

Віце-прем'єр відзначила прогрес відразу в декількох сферах.

Нам вдалося просунутися у багатьох сферах, в яких у нас були завдання на 2017 рік. Це сфера юстиції, фінансовий сектор, якась ефективність, гуманітарна політика і освіта, зазначила віце-прем'єр ... Ми прийняли цілий ряд стратегічних документів, починаючи з енергетичної стратегії до 2030 року і закінчуючи національною стратегією поводження з відходами.

Климпуш-Цинцадзе також повідомила, що парламент за підтримки уряду прийняв 23 системних закони, які дають можливість впроваджувати угоду про асоціацію через підзаконні акти.

Нагадаємо, Климпуш-Цинцадзе заявила, що цього року Україна сконцентрується на євроінтеграції у сферах екології, митниці, транспорту і контролю якості харчових продуктів.

QHA