КИЇВ (QHA) -

Верховна Рада України схвалила законопроект №5610 «Про внесення змін до Кримінального процесуального кодексу України (щодо удосконалення механізмів забезпечення завдань кримінального провадження)».

Згідно з законом надається можливість викликати особу, яка перебуває поза межами України — мова йде про направлення повістки за останнім місцем проживання або перебування з обов'язковою публікацією в офіційних ЗМІ. Таким чином вважається, що особа належним чином ознайомлена з порядком про виклик.

Якщо підозрюваний добровільно з'явився до слідчого судді, а обвинувачений — до суду, дозвіл на затримання втрачає законну силу.

Також вносяться зміни, згідно з якими до 18 місяців збільшується максимально допустимий термін утримання під вартою для випадків, коли мова йде про особливо складні кримінальні провадження щодо особливо тяжких злочинів, скоєних організованими групами, злочинними організаціями.

Прийняття даного законопроекту дозволить почати судовий процес у 160 справах, що перебувають у суді, в заочному порядку.

Включаючи президента Януковича. Включаючи десятки а будуть сотні зрадників Криму. Включаючи 20 генералів Російської Федерації та міністра оборони Російської Федерації, повідомляє джерело.

ФОТО: інтернет

QHA