КИЇВ (QHA) -

Верховна Рада України підтримала за основу в першому читанні законопроект №4647 «Про внесення змін до закону "Про автомобільні дороги"» щодо автомобільних доріг оборонного значення.

За документ проголосували 237 парламентаріїв, передає кореспондент QHA. Так, законопроектом визначається, що автомобільними дорогами оборонного значення є автомобільні дороги, необхідні для забезпечення оборони і безпеки України, з'єднання військових та інших спеціальних об'єктів, призначених в умовах воєнного часу для військових перевезень, евакуації населення, перевезень, пов'язаних з евакуацією вантажів, господарських перевезень .

З метою убезпечення оборони України автодороги незалежно від їхньої форми власності та значення можуть бути віднесені до автомобільних доріг оборонного значення. Проте віднесення дороги до автодоріг оборонного значення не є підставою для обмеження руху транспортних засобів по такій дорозі, за винятком випадків її використання в період дії воєнного стану.

Також у пояснювальній записці зазначається, що порядок використання автодороги оборонного значення та її відновлення в період дії воєнного стану, проведення заходів з її технічного перекриття, а також перелік таких доріг затверджуються Кабінетом міністрів України.

Нагадаємо, сьогодні Верховна Рада також прийняла в першому читанні законопроект №4046а «Про Державну програму авіаційної безпеки цивільної авіації».

ФОТО: інтернет

QHA