КИЇВ (QHA) -

Найближчим часом відбудеться зустріч спеціального представника США з питань України Курта Волкера і радника президента Російської Федерації (РФ) Владислава Суркова. Про це повідомив міністр закордонних справ Павло Клімкін під час прес-конференції за підсумками діяльності української дипломатії у 2017 році і пріоритетів на 2018 рік, передає кореспондент QHA.

— Найближчими днями спеціальний представник уряду США Курт Волкер буде зустрічатися з Сурковим. Подивимося, яким чином зможемо використовувати, у тому числі, і нові санкції США. Ми послідовно працюємо над тим, щоб такі санкції були посилені, — зазначив він.

Клімкін додав, що МЗС України працює на тим, щоб США, ЄС та інші країни-члени «Великої сімки» посилювали санкції проти РФ.

Нагадаємо, Павло Клімкін заявив, що головним пріоритетом МЗС є підтримка солідарності цивілізованого світу у боротьбі проти Росії. Крім цього, він зазначив, що важливим пріоритетом також буде захист прав затриманих Росією українців в окупованому Криму і на Донбасі.

QHA