КИЇВ (QHA) -

Спеціальний представник Державного департаменту США у справах України Курт Волкер заявив, що розміщення миротворців тільки на лінії розмежування на Донбасі ще більше може розділити Україну.

Волкер зазначив, що розміщення миротворців тільки на лінії розмежування, як пропонує РФ, не надасть гарантію безпеки спостерігачам Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ.

— Те, що запропонувала Росія в ООН це дуже вузька концепція і стосується тільки присутності миротворців на лінії припинення вогню це насправді ще більше розділить Україну, що є неприйнятним ні для кого, так територію не відновити, додав він.

Крім цього він заявив, що якщо вдасться розмістити миротворців по всій території окупованого Донбасу і передбачити незастосування важкого озброєння, а також встановити контроль на українсько-російському кордоні, але з боку України, то «це стане багатообіцяючою ініціативою».

QHA повідомляло, що спеціальний представник Державного департаменту США по Україні Курт Волкер заявив, що CША повинні надати Україні захисні системи. До такого висновку він дійшов за підсумками візиту в зону АТО.

Раніше він повідомляв, що Україна і Грузія не готові до вступу до Північноатлантичного альянсу.

Джерело: "Голос Америки"

QHA