ВАШИНГТОН (QHA) -

Спеціальний представник Державного департаменту США з питань України Курт Волкер провів у Вашингтоні переговори з лідером партії «Батьківщина» Юлією Тимошенко. Про це він повідомив на своїй сторінці у Twitter.

— Зустрівся сьогодні з Юлією Тимошенко, щоб обговорити, як миротворці ООН могли б сприяти відновленню української територіальної цілісності і важливу роль українського парламенту в реалізації «Мінська». Також йшлося про необхідність забезпечити повне вирішення і не допустити заморожування конфлікту, — йдеться у повідомленні.

На сайті партії «Батьківщина» відзначили, що керівництво Верховної Ради поінформовано про відрядження делегації «Батьківщини».

QHA повідомляло, що 25 січня відбулася зустріч звільнених з полону бойовиків українських заручників з Куртом Волкером і послом США в Україні Мері Йованович. Віце-спікер Верховної Ради Ірина Геращенко заявила, що американські партнери з перших вуст почули правду про тортури і знущання, про примусову працю, коли наших військових змушували розбирати завали ДАП, відсутність медичної допомоги, заборону на дзвінок рідним, недопуск співробітників Міжнародного Комітету Червоного Хреста до заручників на Донбасі.

QHA