КИЇВ (QHA) -

Представники нинішньої влади все більше віддаляються від реальності, заявив кореспонденту QHA колишній заступник генпрокурора України і один з лідерів Руху нових сил Давид Сакварелідзе.

— Ситуація може швидко змінитися для Порошенка, якщо він продовжуватиме в такому ж дусі. Вони віддаляються від реальності, і все більше і більше стають схожі на Партію регіонів своєю поведінкою та формою продавлювання законів і так далі.

Коментуючи заяву секретаря РНБО Олександра Турчинова про те, що блокування закону про деокупацію Донбасу влаштувала російська агентура, Сакварелідзе сказав, що сам Турчинов не раз приймав сумнівні з точки зору національних інтересів рішення.

Обзивати російською агентурою тих людей, які вчора блокували прийняття неправильного і злочинного закону для державності України, з боку Турчинова, який без єдиного пострілу здав Крим, відпустив безперешкодно всіх представників режиму Януковича, нерозумно.

Нагадаємо, сьогодні Верховна Рада України у першому читанні прийняла президентський законопроект про реінтеграцію Донбасу і на рік продовжила особливий статус Донбасу.

QHA