МОСКВА (QHA) -

У 2017 році на півострові планують розгорнути десантно-штурмовий батальйон, на базі якого в подальшому буде сформований 3-й полк 7-ї десантно-штурмової дивізії. Про це повідомили ЗМІ з посиланням на голову комітету Держдуми Росії з оборони Володимира Шаманова.

— Прийнято політичні рішення щодо зміцнення обороноздатності Криму. Це формування загальновійськового корпусу, який по суті багато в чому забезпечить повну стійкість сухопутної складової. Прийняте рішення, що у 2017 році буде розгорнутий десантно-штурмовий батальйон, на базі якого в подальшому буде розгорнутий 3-й полк 7-ї десантно-штурмової дивізії з місцем постійної дислокації в Криму, — поінформував Шаманов.

Крім того, за словами російського парламентарія, значну роль у зміцненні обороноздатності Кримського півострова зіграє оновлення матеріально-технічної бази Чорноморського флоту.

Як повідомляло QHA, Печерський районний суд Києва 27 грудня 2016 року дозволив Головній військовій прокуратурі вилучити у МЗС оригінал Харківських угод про продовження на 25 років базування російського Чорноморського флоту в Криму.

ФОТО: інтернет

QHA