МОСКВА (QHA) -

Російський уряд хоче провести експеримент, дозволивши самопроголошеній «владі» Криму збирати курортний збір до 100 рублів за кожну добу перебування приїжджих на окупованому півострові. Про це повідомляє російське видання РБК.

У виданні повідомляють, що у них в розпорядженні є копія відповідного законопроекту, 17 квітня схваленого урядовою комісією з законопроектної діяльності.

Поточна версія законопроекту передбачає, що зазначений збір сплачуватимуть усі повнолітні громадяни, що перебувають
 у Криму, і при цьому не мають пільг, затверджених російським законодавством.

Кошти вилучатимуться власниками і працівниками об'єкта розміщення (готеля, приватного будинку). Для цього їм буде надано статус «операторів курортного збору».

Мається на увазі, що проект діятиме з 1 січня 2018 року по 31 грудня 2022 року.

При цьому кримські «чиновники» вже просять про пом'якшення цього проекту. Так, «міністр курортів і туризму Криму» Сергій Стрельбицький запропонував вилучати курортний збір з туристів лише у період літніх місяців, а самопроголошений «глава» Криму Сергій Аксьонов зазначив, що обов'язково виникнуть проблеми з реєстрацією туристів, адже вони можуть запевняти, що приїхали до Криму до рідних.

Нагадаємо, як повідомляло QHA, Російська Федерація має намір до початку курортного сезону направити в окупований Крим 239 силовиків. Вони будуть спрямовані на півострів «для забезпечення охорони громадського порядку у літній курортний сезон».

ФОТО: інтернет

QHA