КИЇВ (QHA) -

Президент України Петро Порошенко підписав указ №133/2017 «Про рішення Ради національної безпеки і оборони України (РНБО) від 28 квітня 2017 роки про застосування персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій)», повідомляє прес-служба глави держави. Даним указом вводиться в дію рішення РНБО від 28 квітня 2017 року «Про застосування персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій)» на один рік.

Зокрема, указ передбачає блокування доступу до соціальних мереж «ВКонтакті» та «Однокласники», а також до всіх сервісів «Яндекса».

Доступ до соцмереж припиняється в рамках обмежень, накладених на Mail.Ru Group. Провайдери будуть зобов'язані заблокувати доступ також до самого сайту Mail.ru.

Крім того, будуть блокуватися сайти антивірусних компаній «Лабораторія Касперського» і DrWeb.

Економічні санкції (блокування активів, заборона на транзакції та мовлення) також введені в Україні проти найбільших російських телекомпаній: «ТВ Центр», РБК, ВГТРК, «НТВ-Плюс», «Зірка», ТНТ, РЕН, ОТР.

Нагадаємо, у вересні 2015 року Україна ввела обмеження проти російських фізичних і юридичних осіб, список яких періодично поповнюється.

ФОТО: інтернет

QHA