БРЮССЕЛЬ (QHA) -

Міністр закордонних справ України Павло Клімкін на своїй сторінці у Twitter повідомив, що запропонував своєму британському колезі Борісу Джонсону працевлаштувати в Україні дипломатів Великобританії, яких РФ планує вислати з країни.

За словами керівника зовнішньополітичного відомства, Джонсону сподобалася така ідея.

— Висловив нашу солідарність Борісу. Запевнив, що буду радий вітати британських дипломатів і співробітників Британської Ради, яких висилають з Росії. Йому ця ідея сподобалася, — сказав Клімкін.

Відзначимо, що глава МЗС України перебуває з візитом у Брюсселі, він бере участь в засіданні групи друзів України на рівні міністрів закордонних справ країн-членів ЄС.

Нагадаємо, 17 березня в Лондоні українці вимагали адекватної жорсткої реакції на агресивні дії Кремля, включно із застосуванням бойової хімічної речовини на британській території проти колишнього шпигуна Сергія Скрипаля та його доньки.

Нагадаємо, 5 березня колишній російський розвідник Сергій Скрипаль, засуджений в РФ за шпигунство на користь Лондона, і його донька були госпіталізовані у критичному стані після отруєння в одному з ресторанів торгового центру в британському місті Солсбері.

QHA