КИЇВ (QHA) -

Делегація Вірменії, яка прибула на сесію ПАЧЕС у Києві, покинула зал засідань на знак протесту проти того, що нарада, проведена з ініціативи глави української делегації, пройшла без її представників.

Про це йдеться в поширеній у середу заяві вірменської делегації.

— До початку відкриття 50-ї ювілейної сесії Асамблеї, коли члени делегацій чекали в залі близько години, з'ясувалося, що з ініціативи генерального секретаря ПАЧЕС і керівника української делегації глави всіх делегацій були зібрані для обговорення якогось питання. Тільки керівник делегації Національних зборів Республіки Вірменії не був запрошений на це обговорення, — йдеться в заяві.

Вірменська делегація назвала такі дії "порушенням традицій і суті структури". Повідомляється, що вірменська делегація покинула зал Асамблеї на знак протесту.

Нагадаємо, з 28 по 30 листопада у Верховній Раді України проходить 50-а Генеральна асамблея Парламентської асамблеї Чорноморського економічного співробітництва (ПАЧЕС). Збори вперше проходить без участі Росії, тому що Україна, яка виступає організатором засідання, не направила запрошення російській делегації.

Відзначимо, Вірменія, де розташована військова база російської армії, була однією з кількох країн, яка на засіданні Третього комітету Генеральної асамблеї ООН виступила проти оновленого проекту резолюції з прав людини в анексованому Криму.

QHA