БУХАРЕСТ (QHA) -

Іспанський фрегат «Альмиранте Хуан де Борбон», оснащений системою протиракетної оборони «Іджіс» і канадський фрегат «Сент-Джонс» увійшли в акваторію Чорного моря. За інформацією Військово-морських сил (ВМС) Румунії, кораблі візьмуть участь у натівських навчаннях «Морський щит 2017» (Sea Shield 2017), які будуть проходити з 1 по 10 лютого в східній частині Чорного моря. Інформацію передає «ZN.UA» з посиланням на МО Румунії.

Найближчим часом у Чорне море має також зайти есмінець ВМС США «Портер», оснащений системою ПРО «Іджіс», який візьме участь у цих навчаннях.

Також у Чорне море спрямований і новітньій ракетний есмінець Королівського Військово-морського флоту Великобританії «Даймонд», який очолить НАТОвську корабельну групу.

Нагадаємо, як повідомляло QHA, до порта міста Бременхафера в Німеччині прибули кораблі з американським військовим спорядженням, танками і снарядами.

Повідомляється, що крім техніки до Європи буде транспортовано близько 3,5 тисячі військових 4-ї піхотної дивізії Форту Карсон, штат Колорадо.

Таким чином НАТО готується до можливої ​​російської агресії.

Ця операція Альянсу, що позначає постійну присутність танкової бригади США в Європі на основі дев'ятимісячної ротації, яка, розпочавшись з Польщі, розгорнеться ще в семи країнах від Естонії до Болгарії, і за якими удар РФ найбільш імовірний.

ФОТО: інтернет

QHA