ЛЬВІВ (QHA) -

Інна Свистун заявила, що обшуки в управлінні, які тривали протягом 11 годин, а також у неї вдома, були спробою психологічного тиску, тому що обшукували управління, яке саме і заявило про привласнені незаконним способом приміщення.

Як зазначила Інна Свистун, раніше вона неодноразово отримувала погрози, зокрема і від представників судової влади Львова, через її принципову і чесну управлінську позицію в цьому господарському конфлікті. За дивним збігом обставин, як стверджує чиновниця, постанову про проведення обшуку виносила глава Галицького районного суду Львова суддя Ірина Волоско, яка сама фігурує у зазначеній справі. На думку начальника управління комунальної власності міськради, Волоско причетна до присвоєння нерухомих об'єктів комунального майна міської ради Львова.

Ще 21 червня Інна Свистун повідомила львівським журналістам, що з 2015 по 2017 рік у Львові було незаконно відчужено 33 об'єкти комунального майна. Це відбувалося двома шляхами: через рішення судів (визнання права власності без участі управління), причому найчастіше під головуванням судді Волоско, а також шляхом проведення реєстрації реєстраторами та нотаріусами.

— Ми тоді шукали спільний знаменник, який би об'єднував ці приміщення чим користувалися зловмисники, коли чинили протизаконні дії. Але, на жаль, не змогли тоді його знайти. Тому дуже б хотіла, щоб саме питання повернення цього майна громаді Львова був найважливішим на сьогодні і було під пильною увагою громадськості, оскільки відтоді ми про це говоримо, але, на жаль, жодна людина за це ще не понесла відповідальності. Є враження, що створюється певна завіса, під якою ті чи інші особи хочуть приховати свої подальші нечесні кроки, додала Інна Свистун.

Нагадаємо, поліцейські в середу ввечері провели обшуки у квартирі начальниці управління комунального майна Львівської міськради Інни Свистун по вулиці Тарнавського у Львові і у приміщенні управління.

ФОТО: інтернет

QHA