ЛОНДОН (QHA) -

Відносини з Анкарою важливі для Лондона. Про це заявила прем'єр-міністр Великобританії Тереза ​​Мей під час зустрічі зі своїм турецьким колегою Біналі Йилдиримом, який перебуває з офіційним візитом у Лондоні.

— Ми постійно обмінюємося думками з різних питань і ведемо спільну боротьбу з тероризмом. Товарообіг між Туреччиною та Великою Британією досягає 15 мільярдів доларів. Рада бачити розвиток відносин між Туреччиною та Великою Британією після мого візиту до Анкари, — зазначила вона.

У свою чергу, Йилдирим заявив, що візит прем'єра Великобританії до Туреччини на початку 2017 року відкрив нові можливості для двостороннього співробітництва у сфері оборонної промисловості та інших галузях.

У зустрічі в розширеному форматі з турецької сторони брали участь міністр у справах ЄС Омер Челік, міністр економіки Ніхат Зейбекчі, міністр внутрішніх справ Сулейман Сойлу, міністр національної оборони Нуреттін Джаніклі.

Нагадаємо, раніше прем'єр Туреччини зажадав, щоб Сполучені Штати Америки припинили підтримувати партію сирійських курдів "Демократичний союз".

Джерело: АА

QHA