КИЇВ (QHA) -

На сторінках видання "Вечірні вісті", яка близька до партії "ВО" Батьківщина ", опублікована карта України без Криму і частини територій Донбасу, повідомив на своїй сторінці у Facebook блогер Мирослав Олешко, відомий своєю підтримкою чинного президента Петра Порошенка.

Стаття, проілюстрована "усіченою" картою України, присвячена результатам нещодавніх соцдосліджень президентських рейтингів політиків.

— Юлія Тимошенко опублікувала свою партійну газету з уявними рейтингами своєї мрії на карті України без Криму і частини Донбасу (зафарбували їх в інший, ледь помітний білий колір). Тому Крим для "Батьківщини" Юлії Володимирівни — це Росія, — написав він.

Тим часом, користувачі соцмереж повідомили, що блогер за допомогою фотошопу спотворив карту, яку опублікувало видання. Насправді, анексуваний Крим і частина території Луганської та Донецької області сірого кольору.

Нагадаємо, раніше український телеканал СТБ назвав технічною помилкою графічне зображення карти України без анексованого Криму.

Нагадаємо, ввечері 16 березня в ефірі телеканалу UA:Перший була показана карта України без окупованого Росією Криму. Керівництво каналу одразу визнало помилку і перепросило у глядачів.

QHA