МОСКВА (QHA) -

Рада Федерації Росії призначила вибори президента РФ на день анексії кримського півострова — 18 березня 2018 року. Про це повідомили на засіданні Ради Федерації Росії.

За ідею проведення виборів цього дня проголосувало 160 сенаторів.

Постанова про день виборів набуде чинності 18 грудня 2017 року, за три місяці до самих виборів.

Раніше повідомлялося, що вибори пройдуть на початку березня.

Нагадаємо, прес-секретар президента РФ Володимира Путіна Дмитро Пєсков заявив, що на виборах-2018 Кремль бачить багато гідних кандидатів у президенти, але конкурентів Путіну не бачить.

Зазначимо, що раніше у «Левада-Центрі» повідомили результати соцопитування щодо майбутніх виборів, згідно з якими лише близько половини росіян планують прийти на вибори глави держави 28% респондентів голосуватимуть «абсолютно точно», 30% «швидше за все». Найбільшою підтримкою росіян користується чинний глава держави Володимир Путін за нього готовий проголосувати 61% респондентів в цілому і 75% тих, хто готовий взяти участь у голосуванні.

Далі йдуть: лідер ЛДПР Володимир Жириновський (його підтримують 8% росіян в цілому і 10% тих, хто готовий голосувати), лідер КПРФ Геннадій Зюганов (6% і 7% відповідно), лідер «Справедливої ​​Росії» Сергій Миронов (по 2%) .

По 1% росіян в цілому і тих, хто готовий прийти на вибори, мають намір голосувати за голову політкомітету партії «Яблуко» Григорія Явлінського, телеведучих Ксенію Собчак і Катерину Гордон.

QHA