МОСКВА (QHA) -

Чинний президент Росії Володимир Путін лідирує на президентських виборах, набравши майже 77% голосів. Про це повідомляється на сайті Центральної виборчої комісії (ЦВК) РФ.

Станом на 6 ранку 19 березня ЦВК опрацювала 99,75% бюлетенів.

За попередніми даними, Путін набрав 76,67% голосів. Другим з великим відривом став кандидат від Комуністичної партії Павло Грудінін (близько 12%), третім — лідер Ліберально-демократичної партії Росії (ЛДПР) Володимир Жириновський (близько 6%), четвертою стала кандидат від партії «Громадянська ініціатива» Ксенія Собчак, яка набрала близько 1,5% голосів виборців.

QHA повідомляло, що Франція не визнає підсумки голосування на виборах президента Росії в анексованому Криму. Париж продовжує наполягати на повному відновленні суверенітету і територіальної цілісності України в межах міжнародно визнаних кордонів.

Глава французького МЗС Жан-Ів Ле Дріан планує обговорити ситуацію в Криму і на сході України під час свого візиту до Києва 22–23 березня.

Раніше Канада також заявила, що не визнає вибори президента РФ в Криму. Вона засудила їхнє проведення на анексованій території України.

У той же день і Німеччина заявила про те, що не визнаватиме результати голосування 18 березня на виборах президента Російської Федерації в анексованому Криму, заявив представник МЗС ФРН Райнар Бреуль.

QHA