БЕРЛІН (QHA) -

Новий глава Міністерства закордонних справ (МЗС) Німеччини Гайко Маас заявив, що вибори президента РФ в окупованому Криму є неприйнятними. Про це він повідомив перед початком засідання міністрів закордонних справ ЄС у Брюсселі.

Він зазначив, що «результат виборів в Росії не дивує, так само, як і обставини, за яких відбулися вибори».

— Той факт, що ці вибори відбулися в Криму, анексованому всупереч міжнародному праву, з нашої точки зору, неприйнятно.

Маас підкреслив, що Німеччина не підтримує дії з легітимації півострова, і через це Росія залишається складним партнером.

Окрім цього, глава МЗС Німеччини додав, що співпраця з РФ є необхідною для вирішення великих міжнародних конфліктів.

— У той же час, від Росії очікується конструктивний внесок. Ми підтримуємо український уряд і вимагаємо від нього продовження процесу реформ.

QHA повідомляло, що Франція не визнає підсумки голосування на виборах президента Росії в анексованому Криму. Париж продовжує наполягати на повному відновленні суверенітету і територіальної цілісності України в межах міжнародно визнаних кордонів.

Раніше Канада заявила, що не визнає вибори президента РФ в Криму. Вона засудила їхнє проведення на анексованій території України.

У свою чергу, Німеччина також заявила, що не визнаватиме результати голосування 18 березня на виборах президента Російської Федерації в анексованому Криму.

Джерело: Європейська правда

QHA