КИЇВ (QHA) -

Сьогодні, 8 березня, українські націоналісти оприлюднили заяву, де йдеться про те, що не допустять проведення голосування виборів президента РФ в усіх дипкорпусах Росії в Україні.

Заяву підписали ВО «Свобода», «Правий сектор» і «Національний корпус».

— У цей день — четверту річницю анексії Криму — в дипломатичних представництвах держави-агресора в Україні (у Києві, Харкові, Одесі та Львові) з 8:00 до 20:00 Москва планує провести голосування, а люди з паспортами РФ, які тимчасово знаходяться в Україні, — взяти участь у цьому фарсі.

Українські націоналісти вважають це неприпустимим з точки зору здорового глузду і моралі, адже Кремль буде проводити так звані вибори свого президента також на території анексованого Криму та окупованого Донбасу. Саме тому українські націоналісти не допустять в Україні голосування за президента Московії, йдеться у повідомленні.

У заяві наголошується, що в Україні агресор не має отримати жодного голосу на виборах президента РФ.

— Якщо цього не розуміє тимчасова влада України — то саме ми, українські патріоти, прийдемо і проконтролюємо, щоб у цей день ніхто не потрапив до дипломатичних установ Московії. Кремлівських виборців чекатимуть заблоковані будівлі і «коридор ганьби», — попереджають вони.

Раніше повідомлялося, що Міністерство з питань тимчасово окупованих територій і внутрішньо переміщених осіб України закликало кримчан не брати участі в президентських виборах РФ, які незаконно будуть проходити 18 березня на тимчасово окупованій території України — в Автономній Республіці Крим і Севастополі.

QHA