КИЇВ (QHA) -

Народні обранці зібралися на відкриття сесії Верховної Ради VIII скликання. Як передає кореспондент QHA, в залі зареєстровано 375 осіб.

На засіданні присутні прем'єр-міністр Володимир Гройсман, повний склад Кабміну, дипломати, представники органів місцевої влади та інші посадовці. Нинішній президент України Петро Порошенко, і колишні лідери країни Леонід Кучма і Леонід Кравчук не прийшли. Першим виступив з трибуни спікер Ради Андрій Парубій, закликавши вчити історію українського парламентаризму і пам'ятати подвиги солдатів у боротьбі з агресором.

Насамперед парламент розгляне порядок денний сьомої сесії. Потім депутати обговорять законопроект про внесення змін до деяких законів щодо територій з особливим режимом мовлення. У повторному, другому читанні розглядатиметься законопроект щодо основних принципів забезпечення кібербезпеки України. Депутати також планують розглянути проекти постанов про призначення парламентських премій і стипендій молодим вченим і державної підтримки українського кінематографу.

QHA