ЛОНДОН (QHA) -

Міністерство внутрішніх справ Великобританії перевіряє усі категорії віз заможних росіян, які були видані за програмою залучення інвесторів. Про це сьогодні, 28 березня, заявила глава британського уряду Тереза ​​Мей.

За її словами, у рамках програми 706 заможних росіян отримали британські візи у період з 2008 — 2015 рр.

Раніше заявники на візи для інвесторів повинні були мати мінімум 1 млн фунтів стерлінгів для інвестування в економіку Великобританії. Після 2014 року ця цифра була збільшена до 2 мільйонів.

Мей впевнена, що британське МВС вивчає, чи правильно використовувалася процедура отримання подібних віз, яка відкрита для громадян усіх країн, і чи існують в ній лазівки, що дозволяють в'їжджати до Британії іноземцям, "які не можуть потрапити до країни іншим чином".

До цього глава парламентського комітету з питань внутрішніх справ закликав прем'єр-міністра Великобританії розпочати вивчення 706 віз, виданих росіянам, щоб визначити джерело походження їхніх грошей.

Нагадаємо, Великобританія припиняє усі контакти з Росією через можливу причетність Кремля до отруєння екс-шпигуна Сергія Скрипаля та його доньки.

Раніше QHA повідомляло, що у відповідь на дії Лондона Росія депортувала з Москви британських дипломатів.

Також у США порівняли отруєння Скрипаля з окупацією Криму.

Нагадаємо, 5 березня Сергій Скрипаль, засуджений в РФ за шпигунство на користь Лондона, і його донька були госпіталізовані у критичному стані після отруєння в одному з ресторанів торгового центру в британському місті Солсбері

QHA