КИЇВ (QHA) -

Нинішня влада проводить політику співпраці з Російською Федерацією замість того, щоб ставитися до Росії як до країни-агресора і вводити власні обмеження для окупанта. Про це кореспонденту QHA заявила заступник голови Верховної Ради України Оксана Сироід.

— Європа після введення санкцій втратила більше 20 млн євро, а Україна нарощує торгівлю з Росією. Потрібно виробити політику щодо Росії. На жаль, нинішня українська влада з Росією співпрацює і не сформувала політики щодо Росії як країни-агресора. У нашій країні до сьогодні не скасовано безвізовий режим, не застосовано санкції — ні персональні, ні секторальні. Не розірваний навіть Договір про дружбу, співробітництво і партнерство між Україною і Росією. Це — нинішня реальність. Політика щодо країни-агресора насамперед має формуватися в Україні, а не в міжнародних інстанціях, — сказала Сироід.

Нагадаємо, лідер кримськотатарського народу Мустафа Джемілєв заявив, що вибори президента Росії на території анексованого Криму можуть посилити тиск міжнародної спільноти на країну-окупанта.

Раніше QHA повідомляло, що перший віце-прем'єр України Степан Кубів вважає, що торгівля з РФ "відповідає цілісності України".

QHA