ВАШИНГТОН (QHA) -

В Україні можуть відбутися дострокові вибори через невдоволення населення владою. Про це повідомляється у письмовій доповіді директора національної розвідки США Дена Коутса.

У доповіді зазначено причини, які загрожують економічному розвитку України і можуть призвести до змін в її зовнішній політиці.

— Невдоволення населення темпом реформ, погіршення стандартів життя, думка про те, що корупція посилюється, і загострення політичних протистоянь напередодні чергових президентських і законодавчих виборів у 2019 році можуть привести до дострокових виборів, — зазначає Коутс.

Він зазначив, що лідери опозиції можуть скористатися невдоволенням населення, щоб послабити президента України Петра Порошенка і правлячу коаліцію перед виборами у 2019 році.

В американській розвідці також додали, що конфлікт на Донбасі буде продовжуватися у тому вигляді, в якому існує зараз, і малоймовірним є наступ кожної зі сторін.

Нагадаємо, Деніел Коутс заявив, що у цьому році російська влада не піде на поступки світовій спільноті ні з питань України, ні з яких-небудь інших. Він додав, що повільне зростання економіки Росії навряд чи буде стримувати російську зовнішню політику або приводити до поступок Москви в Україні, Сирії або десь ще.

Джерело: Голос Америки

QHA