КИЇВ (QHA) -

Верховна Рада України в четвер може винести на голосування питання про встановлення 25 грудня вихідним днем.

Про це повідомив голова Верховної Ради України Андрій Парубій.

— Пропонується 25 грудня, Різдво Христове, зробити вихідним днем ​​так само, як і 7 січня. Оскільки в Україні багато і римо-католиків, і протестантів, які просять зробити цей день вихідним. І ми маємо підтримку залу, зазначив спікер.

Парубій заявив, що законопроект про 25 грудня, який вніс голова комітету з питань культури і духовності Микола Княжицький, внесли до порядку денного на вівторок.

Якщо при вивченні на фракціях ми побачимо підтримку, ми в четвер його зможемо поставити у досить прохідну частину і без великого палкого обговорення прийняти по ньому рішення, вважає він.

Раніше QHA повідомляло, що Андрій Парубій підписав три прийнятих парламентом закони: "Про основні засади забезпечення кібербезпеки України", "Про електронні довірчі послуги" та "Про гастрольні заходи в Україні".

Раніше Верховна Рада України прийняла закон №6682 (про особливості організації та проведення гастрольних заходів в Україні за участю громадян країни-агресора), згідно з яким російські артисти зможуть потрапити на гастролі в Україну тільки після узгодження зі Службою безпеки України.

Джерело: Українська правда

QHA