БУДАПЕШТ (QHA) -

В одному з магазинів Будапешта у продажу з'явилася політична карта Європи, на якій Україна зображена без Криму і частини Одеської та Херсонської областей. Про це сьогодні, 19 лютого, написала посол України в Угорщині Любов Непоп на своїй сторінці у Facebook.

— У зв'язку із появою інформації про поширення в Будапешті карти з некоректним позначенням українського Криму, провели зустріч з власником магазину. Карта вилучена з продажу, — написала вона.

Дипломат також направила листи до угорських органів влади та видавництва, яке випустило цю карту, з вимогою запобігти її подальшому поширенню.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що британська телерадіокомпанія BBC видалила зі свого сайту відео-анонс міст Чемпіонату світу з футболу — 2018, в якому український Крим позначений територією Росії.

Зараз сторінка, на якій розміщувалося відео, відсутня на сайті BBC. Сталося це після твіту посла Великобританії в Україні Джудіт Гоф.

Як повідомляло агентство QHA, у центрі Києва на «Карті єднання» показали: Крим — український півострів. Захід відбувся 21 серпня на Софіївській площі. Акція була приурочена до Дня незалежності України.

QHA