АНКАРА (QHA) -

У турецькому місті Конья 13 січня відбудеться конференція під назвою "Kırım Kırım Kırılan Kırım", ("Непомітно знищуваний Крим"), присвячений історії Криму.

На конференції виступить професор університету імені Неджмеддіна Ербакана Кемаль Озджан та інші видатні наукові діячі.

Конференція відбудеться за адресою: район Ферхуніе, вулиця Султана Месута, 21, у залі товариства Birlik Vakfı. Початок конференції заплановано на 15:00, вхід вільний.

Нагадаємо, раніше Суспільство культури і взаємодопомоги кримських татар у Туреччині надіслало звернення до міжнародних організацій і дипломатичних представництв різних країн світу у зв'язку із так званими реставраційними роботами у Ханському палаці в Бахчисараї.

Зокрема, звернення відправлені до Організації Ісламського співробітництва (ОІВ), ЮНЕСКО, турецької комісії ЮНЕСКО, Europa Nostra (Загальноєвропейська федерація асоціацій, створена з метою популяризації та захисту культурної спадщини та природного середовища Європи), турецького офісу Europa Nostra, делегації Туреччини у ЄС, до посольств Канади, Великобританії, Швеції, Норвегії, Фінляндії, Литви, Естонії, Латвії, Румунії.

QHA