ВАШИНГТОН (QHA) -

«Галерея кореспондентів радіо і ТБ» Конгресу Сполучених Штатів Америки (США) позбавила ліцензії російський телеканал Russia Today (RT).

Журналісти телеканалу більше не будуть висвітлювати події в ряді американських вищих відомств, оскільки Конгрес відкликав відповідну акредитацію.

Телеканал RT на своєму сайті підтвердив цей факт.

QHA повідомляло, що після блокування Twitter реклами на акаунтах російських пропагандистських ресурсів RT і Sputnik в Росії все частіше лунають заклики «покарати» американську соцмережу. Це рішення може спричинити юридичні наслідки для американської компанії.

Раніше у компанії Twitter пояснили, що рішення прибрати рекламу зі сторінок телеканалу та інформагентства засноване на перевірці повідомлень про вибори 2016 року в США та «висновках розвідувальної спільноти США про те, що RT і Sputnik робили спроби втручання у вибори від імені російського керівництва». Американська компанія уточнила, що RT і Sputnik мають право зберігати і надалі свою присутність на платформі сервісу.

Twitter має намір утримати вже внесені і майбутні платежі телеканалу RT за розміщення реклами в цьому сервісі мікроблогів обсягом $1,9 млн і направити їх на дослідження «у сфері застосування Twitter під час цивільних заходів і виборів».

Джерело: DW

QHA