ВАШИНГТОН (QHA) -

Американський мільярдер Том Стаєр запустив кампанію під назвою «Необхідно оголосити імпічмент», метою якої є усунення президента США Дональда Трампа від влади.

— Він підвів нас до порогу ядерної війни, перешкоджає правосуддю у ФБР і, безпосередньо порушуючи конституцію, брав гроші від іноземних держав, а також погрожував закрити новинні організації, які повідомляють правду, заявив Стаєр в опублікованому ним відео.

Також на сайті запущеної ним кампанії ведеться збір підписів за усунення Трампа.

Якщо це не привід для імпічменту і усунення небезпечного президента, тоді на що ж перетворився наш уряд? Сьогодні люди у Конгресі і в його власній адміністрації знають, що цей президент  це явна і нагальна загроза, сказав мільярдер.

У свою чергу американські ЗМІ відзначили, що Стаєр раніше не виключав, що сам він у майбутньому може балотуватися на пост президента США. Стаєр є засновником інвестиційної фірми Farallon Capital.

Раніше цього року питання про імпічмент Трампа внесли на розгляд палати представників Конгресу США конгресмени від демократів Бред Шерман і Ел Гріг.

Результати опитування, проведеного раніше на замовлення газети USA Today, показали, що американці розділилися порівну в думках з питання про те, чи потрібно оголошувати імпічмент президенту Трампу. Так, 42% респондентів виступили за імпічмент глави держави, така ж кількість опитаних не підтримали подібну ініціативу.

Як повідомлялося, попередники нинішнього господаря Білого дому, республіканець Джордж Буш-молодший і Барак Обама, розкритикували дії Трампа.

Джерело: «Інтерфакс-Україна»

QHA