КИЇВ (QHA) -

Рішення Служби безпеки України про заборону в'їзду в країну російській співачці Юлії Самойловій через її відвідування окупованого Криму, не підлягає перегляду. Про це повідомив пресі радник глави СБУ Юрій Тандит, передає ZN.UA.

На його думку, в перегляді зазначеного рішення можуть бути зацікавлені тільки прихильники Кремля і поплічники російської агресії проти України.

— Ми своє слово сказали. Ми зробили те, що мали зробити. Звісно, зараз це рішення намагаються розкручувати російські пропагандисти.

Повідомлялося, що раніше на сайті Верховної Ради України з'явився законопроект авторства депутата «Опозиційного блоку» Нестора Шуфрича про скасування заборони СБУ на в'їзд в Україну російській співачці Самойловій для участі у конкурсі Євробачення-2017.

Нагадаємо, як повідомляло QHA, співачці Юлії Самойловій, яка мала представляти Росію на Євробаченні-2017, Служба безпеки України офіційно заборонила в'їздити на територію України протягом трьох років. Причиною послужило те, що Юлія Самойлова 2015 року виступила в місті Керчі в окупованому Криму, порушивши тим самим законодавство України.

Крім того, за словами глави СБУ Василя Грицака, співачка дозволила собі коментарі у соцмережах, які очорнюють Україну та курс країни на євроатлантичну інтеграцію.

ФОТО: інтернет

QHA