БРЮССЕЛЬ (QHA) -

Захоплення українських компаній та введення іноземної валюти лідерами терористів на окупованих територіях Сходу України юридично нікчемні та є зневагою досягнутих мирних домовленостей. Про це повідомила пресі офіційний представник Єврокомісії Майя Косьянчич, передає «Укрінформ».

— Так звані адміністративні заходи, зокрема, як повідомляється, захоплення компаній у Донецьку або введення іншої, ніж українська гривня, валюти у Луганську, не відповідають Мінським домовленостям, є юридично недійсними і призводять лише до посилення напруженості, повідомила дипломат.

Вона зазначила, що дії подібного роду призводять жителів України на непідконтрольних територіях до ізоляції.

Майя Косьянчич також стверджує, що визнання документів терористичних «ДНР» і «ЛНР» у Росії указом президента Путіна також не відповідає духу Мінських домовленостей.

Нагадаємо, як повідомляло QHA, в ніч на 1 березня проросійські терористи оголосили про введення власних «адміністрацій» на українських підприємствах в ОРДЛО. Бойовики повідомили, що відтепер «податки з цих підприємств надходитимуть до бюджету республік», тобто незаконних утворень «ДНР» і «ЛНР».

Глава Мін'юсту України Павло Петренко раніше пообіцяв, що Україна включить епізоди так званої «націоналізації» українських підприємств в ОРДЛО проросійськими терористичними формуваннями до своїх міжнародних позовів щодо агресії Росії.

ФОТО: інтернет

QHA