БРЮССЕЛЬ (QHA) -

Європейський союз не визнає ні губернаторських «виборів», які пройдуть 10 вересня в окупованому Росією Севастополі, ні обраного на них «губернатора». Про це повідомила представник Європейської служби зовнішньої дії Майя Косьянчич кореспонденту УНІАН у Брюсселі.

— Європейський союз залишається відданим своїй політиці невизнання, до якої відносяться обмежувальні заходи. Європейський союз не визнає проведення Російською Федерацією у Криму виборів, а також обраних місцевих або національних представників, заявила Косьянчич.

Вона наголосила, що ЄС, як і раніше, висловлює прихильність суверенітету і територіальній цілісності України, не визнає і продовжує засуджувати незаконну анексію РФ Автономної Республіки Крим та міста Севастополя.

Нагадаємо, 18 вересня 2016 року на території окупованого Криму Росія провела вибори в Державну Думу. Ці вибори не були визнані міжнародною спільнотою, а шістьох обраних «депутатів» від Криму в листопаді того ж року ЄС вніс до списків санкцій із заморожуванням активів і забороною на в'їзд.

ФОТО: інтернет

QHA