СІМФЕРОПОЛЬ / Акмесджит (QHA) -

Кримські вчені зіткнулися з проблемою отримання віз для поїздок на наукові конференції в західних країнах. Про це журналістам у Сімферополі повідомив «проректор» так званого Кримського федерального університету (до окупації Таврійський національний університет, — ред.) з міжнародної діяльності та інформаційної політики Сергій Юрченко.

— Санкції нам заважають. У цьому відношенні у нас було кілька випадків, пов'язаних з тим, що, коли ми зверталися за візами для того, щоб наші викладачі могли кудись поїхати, особливо це стосується країн Західної Європи та Північної Америки, нам давалася відповідь про те, що за отриманням візи краще звернутися до Києва, — сказав він.

За його словами, кримські вчені, як громадяни Російської Федерації, нібито відкинули подібні пропозиції.

Підвладний чиновник не розгубився і підкреслив, що важливим міжнародним вектором Росії сьогодні є арабські та азійські країни, що і буде враховувати університет.

Як повідомляло раніше QHA, Австрія відмовила у видачі віз співробітникам кримських ЗМІ, які збиралися брати участь у нараді ОБСЄ на тему свободи засобів масової інформації.

Джерело: Главное

QHA