МОСКВА (QHA) -

В Росії були здійснені спроби втручання у вибори президента. Про це повідомив голова комісії із захисту державного суверенітету Ради Федерації РФ Андрій Клімов.

Клімов відзначив, що серед спроб зриву голосувань були такі, як заклики до бойкоту, DDoS-атаки на сайт Центрвиборчкому та інформаційні атаки.

Він заявив, що усього було скоєно «тисячі» фактів втручання.

Окрім цього, Клімов додав, що можна вважати спробою зриву виборів ситуацію, коли в Україні нібито режим охорони відомств не передбачав доступ до них громадян РФ для голосування.

Нагадаємо, вибори президента Росії відбулися 18 березня. Чинний президент Росії Володимир Путін переміг на виборах, набравши майже 77% голосів.

QHA повідомляло, що Франція не визнає підсумки голосування на виборах президента Росії в анексованому Криму. Париж продовжує наполягати на повному відновленні суверенітету і територіальної цілісності України в межах міжнародно визнаних кордонів.

Раніше Канада також заявила, що не визнає вибори президента РФ в Криму. Вона засудила їхнє проведення на анексованій території України.

У той же день і Німеччина заявила про те, що не визнаватиме результати голосування 18 березня на виборах президента Російської Федерації в анексованому Криму.

Джерело: РИА Новости

QHA