МОСКВА (QHA) -

Голова комітету Ради Федерації Росії з міжнародних справ Костянтин Косачев вважає голосування в ООН за проект резолюції щодо Криму «відображенням нинішніх русофобських кампаній Заходу».

Про це Косачев написав на своїй сторінці в Фейсбуці.

Також, за його словами, Захід таким чином нібито «відображає прагнення не допомогти жителям Криму, а помститися їм і Росії».

Крім того, російський політик пропонує ООН розглянути «дії Заходу і Києва проти півострова».

— А чи не час зробити предметом окремого досьє для Третього комітету Генасамблеї ООН дії України і Заходу проти Криму? Ось там гарантована маса не віртуальних, а реальних фактів, — написав Косачев.

Нагадаємо, 14 листопада на засіданні Третього комітету Генеральної асамблеї ООН було ухвалено оновлений проект резолюції з прав людини в анексованому Криму. У результаті голосування 71 країна виступила за прийняття документа, 25 — проти і 77 утрималися.

Раніше глава Меджлісу кримськотатарського народу Рефат Чубаров зазначив, що рішення Третього комітету Генасамблеї ООН щодо посилення резолюції про права людини в анексованому Криму є черговим ляпасом Росії, бо вміст документа став більш жорстким порівняно з попереднім варіантом.

QHA