МОСКВА (QHA) -

Центрвиборчком Росії не запрошуватиме спостерігачів від ЦВК України на президентські вибори у березні 2018 року.

Про це заявила глава ЦВК РФ Елла Памфілова.

На думку Памфілової, направляти до Києва відповідні запрошення було б лукавством.

— Це нереально. Я не хочу лукавити і висловлювати якісь нереальні можливості. Рівень наших відносин у даній ситуації поки не дозволяє обмінюватися спостерігачами, сказала вона.

Голова ЦВК не змогла відповісти на питання, як зможуть проголосувати громадяни Росії, що перебувають в Україні. За її словами, це не залежить ні від неї особисто, ні від російського МЗС, і вона взагалі не знає, «хто зараз може відповісти точно з цього або з якихось інших аспектів ситуації, яка склалася на Україні».

Найбільш імовірним варіантом для таких росіян Памфилова назвала голосування в російських прикордонних містах.

— Можу припустити, що, з урахуванням попереднього негативного досвіду, знову якісь агресивні молодики перешкоджатимуть нашим громадянам відвідувати наші консульства, посольства, сказала вона.

Раніше повідомлялося, що Бюро з демократичних інститутів і прав людини (БДІПЛ) ОБСЄ і моніторингова місія Євросоюзу не відправлятимуть спостерігачів до анексованого Криму на вибори президента Росії 2018 року.

Нагадаємо, вчора Центральна виборча комісія Росії відмовилася реєструвати кандидатуру опозиціонера Олексія Навального на вибори президента Росії через наявність у нього судимості.

Джерело: Depo.ua

QHA