КИЇВ (QHA) -

Влада Росії активізувала переслідування політичних активістів, які виступають проти проведення виборів глави Російської Федерації 18 березня, відзначають у міжнародній правозахисній організації Amnesty International.

— Намір Кремля гранично зрозумілий — на фінальному етапі виборчої кампанії зачистити вулиці від найбільш завзятих демонстрантів і прихильників бойкоту, — сказав заступник директора Amnesty International у Європі та Центральній Азії Денис Кривошеєв.

Він додав, що влада вдалася "до свого улюбленого методу — ув'язнювати своїх критиків без яких би то не було підстав".

Правозахисники відзначають, що жертвами різноманітних переслідувань, у тому числі — довільних затримань і арештів, останнім часом стали прихильники російського опозиціонера Олексія Навального.

Відзначимо, Навальному відмовили у реєстрації в кандидати на пост президента РФ, тому він тепер пропагує ідею бойкоту виборів.

Нагадаємо, вибори президента РФ призначені на 18 березня 2018 року. У цей день чотири роки тому було підписано так звану угоду "про включення Криму і міста Севастополя до складу Росії".

Як повідомляло QHA, глава Меджлісу кримськотатарського народу Рефат Чубаров заявив, що напередодні так званих "виборів" в Криму посилився тиск на кримських татар.

QHA