КИЇВ (QHA) -

Станом на 1 лютого у реєстрі незаконно пришвартованих в окупованому Криму суден перебуває 665 порушників. Про це повідомили у прес-службі прокуратури Автономної Республіки Крим.

Заступник начальника управління прокуратури АРК Єгор Ребров відзначив, що порушення суден вдається фіксувати завдяки спільній роботі із Міністерством з питань тимчасово окупованих територій і внутрішньо переміщених осіб України.

Окрім цього, він додав, що одним із пріоритетних напрямків роботи прокуратури є розслідування фактів незаконного перетину кордону з тимчасово окупованою територією Криму через морський простір.

У 2017 році створили робочу групу, до складу якої входять представники прокуратури АРК, Міністерства з питань тимчасово окупованих територій і внутрішньо переміщених осіб України, Міністерства інфраструктури, Державної прикордонної служби, Державної фіскальної служби і Державного підприємства «Адміністрація морських портів України» для координації діяльності та фіксації фактів незаконних заходів суден в окупований Крим.

QHA повідомляло, що Судно під прапором держави Танзанія (Східна Африка) прибуло в кримський порт Керч, порушивши міжнародні санкції. Судно знаходилося в керченському порту недалеко від підприємства «Південьрибпошук» і тримало свій курс зі Стамбула, прямуючи в російський порт Темрюк.

QHA