СІМФЕРОПОЛЬ / Акмесджит (QHA) -

В анексованому Криму розпочався збір підписів на підтримку чинного президента РФ Володимира Путіна у якості кандидата в президенти Росії на майбутніх виборах. Ініціатором збору підписів стало регіональне відділення руху "Волонтери перемоги".

У кримчан збирають підписи у Сімферополі і Севастополі. Підконтрольні Кремлю організації обіцяють, що незабаром відкриється ще декілька пунктів для збору підписів в інших містах півострова.

Збір підписів триватиме до 30 січня.

Раніше міністр закордонних справ України Павло Клімкін пояснив, чому через Крим вибори в РФ будуть нелегітимними.

За його словами, Росія призначила вибори президента у день анексії Криму. Міністр зазначив, що РФ може вдатися до військових провокацій під час підготовки цих так званих "виборів".

Раніше QHA повідомляло, що Бюро з демократичних інститутів і прав людини (БДІПЛ) ОБСЄ і моніторингова місія Євросоюзу не будуть відправляти спостерігачів до анексованого Криму на вибори президента Росії у 2018 році.

Такої ж позиції дотримуються і в ЄС. За словами євродепутата Томаша Здеховскі, остаточні списки спостерігачів на виборах в Росії ще не сформовані, але вони "абсолютно точно" не будуть направлені до Криму.

QHA