СІМФЕРОПОЛЬ / АК'МЕСДЖИТ (QHA) -

Сьогодні, 12 грудня, у Сімферополі відбулося чергове засідання суду у справі «26 лютого».

Про це повідомляє громадське об'єднання "Кримська солідарність" в Facebook.

Раніше, 20 листопада, Центральний районний «суд» Сімферополя відмовив стороні захисту у клопотанні про виклик на допит як свідків у справі «26 лютого» глави Меджлісу кримськотатарського народу Рефата Чубарова і заступника голови Меджлісу Ахтема Чийгоза, а також лідера кримських сепаратистів Сергія Аксенова та колишнього слідчого Павла Нікеля.

QHA повідомляло, що за місяць до цього, 23 жовтня, відбулося чергове засідання у справі «26 лютого», в ході якого «суд» заслухав нових свідків у справі.

Зазначимо, що 18 жовтня у Сімферополі в окупованому Криму також пройшло засідання суду у «справі 26 лютого» щодо Мустафи Дегерменджі і Алі Асанова. До суду були викликані троє свідків мітинга, які заявили, що були на ньому, але підсудних там не бачили.

Раніше, 12 жовтня, «Верховний суд» окупованого Криму відхилив апеляційну скаргу на рішення про продовження терміну домашнього арешту фігурантам «справи 26 лютого» Мустафі Дегерменджі і Алі Асанову.

Нагадаємо, Мустафа Дегерменджі і Алі Асанов є фігурантами так званої «справи 26 лютого» у Криму. Їх судять за участь у мітингу 26 лютого 2014 року під стінами Верховної Ради Криму на підтримку територіальної цілісності України і чинення опору російській окупаційній армії.

QHA