МІНСЬК (QHA) -

Міністерство закордонних справ Білорусі назвало неприйнятними погрози з боку офіційного Києва «нав'язати свої інтереси в економічній сфері», повідомляє сайт білоруського зовнішньополітичного відомства.

— Тим більше недоречно (...) публічно погрожувати Білорусі, а через Білорусь ще і її партнерам по ЄАЕС Вірменії, Казахстану, Киргизстану та Росії  «нав'язати свої інтереси в економічній сфері», йдеться у заяві журналістам начальника управління інформації прес-секретаря МЗС Дмитра Мирончика.

Так Дмитро Мирончик прокоментував заяву заступника міністра закордонних справ України Олени Зеркаль про те, що Білорусь поводиться з Україною не по-партнерськи.

— Чи будемо ми підтримувати Білорусь у приєднанні до Світової організації торгівлі, зважаючи на наприклад того, що Білорусь це остання країна Євроазіатського економічного союзу, яка вступає до СОТ? І що буде, які будуть наслідки цього вступу?  сказала напередодні Олена Зеркаль в інтерв'ю «5 каналу».  Або ми все ж будемо дивитися на свої інтереси, і нав'язувати вже Білорусі, через Білорусь ЄАЕС свої інтереси, включаючи транзит, включаючи всі заборони, включаючи всі ліцензії та всі інші питання, а також, звісно, вирішуючи питання і в'їзду громадян України, і безпеки громадян України в Білорусі. І все будемо вирішувати комплексно,  додала вона.

Як повідомляло раніше QHA, в Будапешті міністр закордонних справ України Павло Клімкін має намір обговорити з білоруським колегою Володимиром Макєєвим справу зниклого українця Павла Гриба.

ФОТО: інтернет

QHA