АСТАНА (QHA) -

У другий день переговорів щодо сирійської кризи в Астані (Казахстан) було прийняте рішення, що передбачає контроль режиму припинення вогню.

Туреччина, Іран і Росія домовилися про створення тристороннього механізму зі спостереження і забезпечення дотримання режиму припинення вогню у напівзруйнованій Сирії.

Як повідомляє джерело агентства АА, очікується також, що кожна з держав скористається впливом на свого союзника, щоб припинити кровопролиття.

Остаточного варіанту домовленості на даний момент ще немає. Всі деталі мають бути оголошені на підсумковій прес-конференції.

Поки у казахській столиці тривають переговори, режим Асада організував повітряні та наземні операції у підконтрольних опозиції районах Сирії — в провінціях Лазкії, Хамі, Алеппо, Дарайї та у Дамаску.

Як повідомляло QHA, процес переговорів про перемир'я у пошматованій війною Сирії, що стартував 23 січня, продовжився сьогодні з 6:30 за київським часом. Основною темою обговорення є всі озвучені у перший день обома сторонами вимоги.

ФОТО: інтернет

QHA