ЯЛТА (QHA) -

В анексованому Криму Генпрокуратура Російської Федерації проведе в дитячому таборі «Артек» низку навчальних заходів для дітей.

Силовики заявляють, що курси будуть спрямовані "на вивчення правової культури і популяризацію юридичних професій у дитячому середовищі".

— Артеківці розширять свої правові знання та отримають уявлення про російську та зарубіжну практику здійснення правосуддя, включаючи діяльність прокуратури, суду та адвокатів, — повідомляє прес-служба «Артека».

«Директор» табору заявив, що підтримує наміри силовиків і хоче, щоб діти, які приїхали оздоровлюватися в «Артек», були «орієнтовані й на правову поведінку».

У свою чергу заступник генпрокурора Росії Андрій Кікоть вважає, що курси стануть чудовою можливістю відбору «активних, мислячих і мотивованих молодих людей для подальшого навчання у відомчих вищих навчальних закладах та поповнення кадрового потенціалу прокуратури».

Раніше QHA писало про те, що одним із серйозних наслідків мілітаризації окупованого Криму стало формування серед кримських дітей культу війни і толерантності до насильства.

Джерело: Кримінформ

QHA