СЕВАСТОПОЛЬ / АК'-ЯР (QHA) -

Так зване «міністерство освіти, науки і молоді Республіки Крим» підтримало ідею фотовиставки «В армію — з посмішкою!».

Автором виставки стала студентка 5-го курсу Академії Будівництва та Архітектури КФУ ім.В.І.Вернадського Ірина Сулима, мабуть, далека від таких проблем російської армії, як дідівщина і служба в гарячих точках (Донбас, Сирія).

За задумом авторів виставки, основна ідея проекту полягає в тому, щоб підняти престиж військової та державної служби, показати армійські будні, і щоб старші школярі і студенти не боялися йти в армію, а вже перебуваючи в армії у них не виникали різного роду депресивних думок.

— Також проект стане профілактикою суїцидальних нахилів деяких військовослужбовців. Проект «В армію  з посмішкою» створений для підтримки громадського та патріотичного духу молоді Криму, розповіла Ірина Сулима.

Таким чином, студенткою ненароком були озвучені основні проблеми, з якими молоді росіяни стикаються в армії.

Нагадаємо, 17 жовтня окупанти відправили перших новобранців з Криму служити в Росію. Молодих кримчан «турботливий Кремль» доправив на службу у віддалені райони Сибіру і Далекого Сходу за допомогою авіарейсів військово-транспортної авіації Повітряно-космічних сил і цивільної авіації РФ.

Зазначимо, резолюція ГА ООН A / RES / 71/205 від 19 грудня 2016 року «Ситуація з правами людини в Автономній Республіці Крим та місті Севастополь (Україна)» закликає скасувати призов на військову службу громадян, які проживають на території окупованого Криму, а також забезпечити неухильне дотримання російською стороною своїх міжнародних зобов'язань.

QHA