КИЇВ (QHA) -

У разі накладення вето на голосування в ООН про введення миротворчої місії на Донбас Росією, вона автоматично визнає себе агресором. Про це повідомили в Фейсбук-представництві Адміністрації президента України, з посиланням на брифінг заступника глави АПУ Костянтина Єлісеєва.

— Миротворча місія ООН на Донбасі стане тестом для Росії. Якщо Росія накладе вето на таке рішення — РФ покаже своє реальне ставлення до ситуації на Донбасі, — поінформували у відомстві.

Нагадаємо, як повідомляло QHA, 29 січня проросійські бойовики зробили спробу штурму позицій Збройних сил України в районі Авдіївки Донецької області. Українські бійці дали відсіч окупантам, змусивши їх відступити. Після зіткнення терористи відновили мінометні обстріли Авдіївки. Обстріл був кваліфікований прокуратурою як терористичний акт, оскільки проросійські бойовики обстріляли житлові квартали Авдіївки, маючи достовірну інформацію про те, що там є цивільне населення.

2 лютого знімальна група пропагандистського телеканалу Life.ru (екс-Lifenews. — Ред.) прибула до підконтрольного терористам району, що межує з обстріляною окупаційними військами Авдіївкою. У розвідці стверджують, що російські пропагандисти привезли з собою групу спецпризначення військових сил РФ для створення провокацій з метою звинувачення в обстрілі ЗСУ.

ФОТО: інтернет

QHA