АНКАРА (QHA) -

21 вересня у столиці Туреччини Анкарі відбулося відкриття виставки картин відомого українського художника Івана Марчука. Про це повідомляє кореспондент QHA.

Виставка була організована за ініціативою турецького Арт-центру, де вона і проходить, і Посольства України в Туреччині. А побачити картини українського художника всі бажаючі зможуть до 19 листопада.

У Туреччині виставка «Голос моєї душі» відкривається вже не вперше. У музеї та культурному центрі імені Мустафи Аяза в Анкарі 21 червня всі бажаючі могли також ознайомитися з творами знаменитого українця. Потім виставка проходила ще в декількох великих турецьких містах.

Для самого Марчука виставки у Туреччині — перший подібний досвід. Для презентації він вибрав найвідоміші свої картини, що відображають його внутрішній світ.

Іван Марчук художник зі світовим ім'ям і єдиний з українських художників, який увійшов до списку «Ста геніїв сучасності», складений провідним британським журналом The Daily Telegraph 2007 року. На його рахунку безліч нагород, виставки його робіт проходять по всьому світу.

QHA