ВАРШАВА (QHA) -

Заступник голови Меджлісу кримськотатарського народу Ільмі Умеров закликав жителів окупованого Криму не голосувати на виборах президента РФ, які тривають сьогодні, 18 березня, на анексованому півострові. Про це він повідомив на своїй сторінці у Facebook.

— Сьогодні вибори у Путіна. Пишу з Варшави. Разом з Р. Чубаровим брав участь на конференції «Три революції в Україні». Усіх, хто живе в Криму прошу не ходити сьогодні на вибори, краще сходіть один до одного в гості, посмажте чебуреки, і щоб запах стояв ..., — написав він.

Умеров відзначив, що увесь світ не визнає анексію Криму Росією і «є всі підстави вважати Путіна нелегітимним президентом».

QHA повідомляло, що глава РФ Путін переніс вибори президента Росії на 18 березня. Цей день вважається днем ​​анексії Криму, коли в РФ підписали так званий договір про входження Республіки Крим і Севастополя до складу Росії.

19 березня міністр закордонних справ України Павло Клімкін планує закликати глав МЗС країн ЄС ввести санкції проти осіб, причетних до організації виборів в окупованому Криму, і не визнавати ці президентські вибори.

Раніше голова Меджлісу кримськотатарського народу Рефат Чубаров заявив, що окупаційні російські власті в Криму різними способами намагаються підвищити явку на президентських виборах, у тому числі, і з боку кримських татар. За його словами, для цього окупанти підключили спецслужби.

QHA